Plan Ewakuacji, Graficzne Plany Ewakuacji
Usługi Przeciwpożarowe

Ochroną przeciwpożarową zajmujemy się kilku lat, dlatego świadczone przez nas usługi ppoż poparte są nie tylko dobrą znajomością przepisów przeciwpożarowych, ale także niezbędnym doświadczeniem. Poszczególne zlecenia wykonywane są przez inżynierów bezpieczeństwa pożarowego.

Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego

Wykonujemy w pełni profesjonalną instrukcję bezpieczeństwa pożarowego. Dzięki niej dowiesz się m.in. jakie wymagania musi spełniać budynek, jak zachować się w przypadku pożaru, jak bezpiecznie wykonać prace niebezpieczne pod względem pożarowym i dużo więcej. Wystarczy zlecić opracowanie instrukcji naszej firmie.

Szkolenie Przeciwpożarowe

Organizujemy szkolenia przeciwpożarowe zarówno w standardowej formie jak i przez internet. Dzięki szkoleniom poznasz sposoby zachowania się w przypadku powstania pożaru, które mogą uchronić Ciebie i Twoich bliskich od tragedii. Pamiętaj, że szkolenia przeciwpożarowe są wymagane przez przepisy.

Graficzny Plan Ewakuacji

Przygotowujemy plany ewakuacji ludzi i mienia z budynku. Wszystkie plany wykonane są przejrzystej i estetycznej formie oraz dostępne praktycznie w każdym rozmiarze. Gratis dodajemy wersje elektroniczną co zmniejszy koszty w przypadku potrzeby wykonania kolejnych egzemplarzy.

Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej

Oferujemy stały nadzór inspektora ppoż w zakładach pracy. Zadbamy o wszystkie sprawy związane z ochroną przeciwpożarową. Na koniec miesiąca wystawiamy fakturę, którą można wrzucić w koszty. O profesjonalne wykonanie zadań zadbają specjaliści ds. bezpieczeństwa pożarowego.

Plan Ewakuacji

Podstawa to bezpieczna ewakuacja...

Kontakt

Dane teleadresowe:

Opracowujemy plany ewakuacji dla obiektów. Każdy plan ewakuacji jest odzwierciedleniem danej kondygnacji, oraz zawiera:

  • kierunki ewakuacji oraz rozmieszczenie wyjść ewakuacyjnych,
  • rozmieszczenie sprzętu przeciwpożarowego m.in gaśnic, koców gaśniczych,
  • rozmieszczenie urządzeń przeciwpożarowych i elementów sterujących urządzeniami przeciwpożarowymi,
  • zaznaczenie miejsca, w którym się znajdujemy,
  • zaznaczeniem pomieszczeń wraz z ich nazwami,
  • wskazane miejsce koncentracji.

Plany ewakuacji są wykonywane zwykle w formacie A4 lub A3 /mogą być większe, w zależności od potrzeb/. Plany dostarczamy w wersji elektronicznej oraz w formie wydruku laserowego, który może być np. zalaminowany, oprawiony w ramkę lub antyramę.

Plan Ewakuacji zupełnie za darmo!!! Sprawdź!

Fire Safety
tel: 506 412 807
email: biuro@firex.pl
www: www.firesafety.pl


Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pon.- Pt. 8.00 - 18.00


Wykorzystane na stronie znaki towarowe, nazwy marek, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów.