Szkolenie Przeciwpożarowe, Ppoż, Lublin, Warszawa
Usługi Przeciwpożarowe

Ochroną przeciwpożarową zajmujemy się kilku lat, dlatego świadczone przez nas usługi ppoż poparte są nie tylko dobrą znajomością przepisów przeciwpożarowych, ale także niezbędnym doświadczeniem. Poszczególne zlecenia wykonywane są przez inżynierów bezpieczeństwa pożarowego.

Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego

Wykonujemy w pełni profesjonalną instrukcję bezpieczeństwa pożarowego. Dzięki niej dowiesz się m.in. jakie wymagania musi spełniać budynek, jak zachować się w przypadku pożaru, jak bezpiecznie wykonać prace niebezpieczne pod względem pożarowym i dużo więcej. Wystarczy zlecić opracowanie instrukcji naszej firmie.

Szkolenie Przeciwpożarowe

Organizujemy szkolenia przeciwpożarowe zarówno w standardowej formie jak i przez internet. Dzięki szkoleniom poznasz sposoby zachowania się w przypadku powstania pożaru, które mogą uchronić Ciebie i Twoich bliskich od tragedii. Pamiętaj, że szkolenia przeciwpożarowe są wymagane przez przepisy.

Graficzny Plan Ewakuacji

Przygotowujemy plany ewakuacji ludzi i mienia z budynku. Wszystkie plany wykonane są przejrzystej i estetycznej formie oraz dostępne praktycznie w każdym rozmiarze. Gratis dodajemy wersje elektroniczną co zmniejszy koszty w przypadku potrzeby wykonania kolejnych egzemplarzy.

Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej

Oferujemy stały nadzór inspektora ppoż w zakładach pracy. Zadbamy o wszystkie sprawy związane z ochroną przeciwpożarową. Na koniec miesiąca wystawiamy fakturę, którą można wrzucić w koszty. O profesjonalne wykonanie zadań zadbają specjaliści ds. bezpieczeństwa pożarowego.

Szkolenie Przeciwpożarowe

Bo wiedza jest najważniejsza...

Kontakt

Dane teleadresowe:

Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem szkoleń przeciwpożarowych. Każde szkolenie dostosowane jest do warunków ochrony przeciwpożarowej w obiekcie i przeprowadzane po wcześniejszym zapoznaniu się z nim. Szkolenia prowadzone są przez Specjalistów ds. Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego.

Staramy się prowadzić szkolenia ppoż w sposób ciekawy i interesujący przy wykorzystaniu technik multimedialnych, pokazów sprzętu. Na szkoleniach pokazujemy jak prawidłowo i efektywnie używać sprzęt i urządzenia przeciwpożarowe. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowania uczestników szkolenia do prawidłowego zachowania się w przypadku pożaru. Dlatego na szkoleniu przez nas organizowanym nie znajdą Państwo ogromu wiadomości teoretycznych a praktyczne podejście do tematu.

Fire Safety
tel: 506 412 807
email: biuro@firex.pl
www: www.firesafety.pl


Zapraszamy do kontaktu w godzinach:
Pon.- Pt. 8.00 - 18.00


Wykorzystane na stronie znaki towarowe, nazwy marek, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością ich producentów.